Groene Hart Cup

Regionale Jeugd Competitie – Ron de Groene Hart Cup.

Hierin spelen meer teams.
Het eerste team wordt vertegenwoordigd door spelers van Barendrecht en het tweede en derde team door spelers van IJsselmonde.

naamteamnrrsb
Bao, N. (Niek)18458967
Eijmeren, T. van (Tiamo)18422689
Kraima, T. (Taco)18659937
Leer, L.J. van der (Joas)18533085
Bruijn, S.A. de (Sil)18532007
Schelven, Q. van (Quinten)18659959
Ryan Staal28659948
Douwe Dirk Tasma28741183
Ramiz Naibov28723693
Vinay Singh28699603
Fieke Griethuijsen28659904
Maarten de Ruiter38723715
Denie Algeriev38779122
Daan Booij38763084
Johan Nieveen38779133
Diego Zheng38762211
Daan Weerheim38763117
Aimee Molendijk38762732

Seizoen 2017-2018

De speeldata zijn:
Vr 06-10-2017: Opening georganiseerd door SV Spijkenisse
Vr 03-11-2017: Speelweek 2
Vr 24-11-2017: Speelweek 3
Vr 15-12-2018: Speelweek 4 IJsselmonde ?
Vr 02-02-2018: Speelweek 5
Vr 09-03-2018: Speelweek 6
Vr 06-04-2018: Feestelijke slotavond met prijsuitreiking georganiseerd door 3-Torens en
Vr 19-05-2018: Reservedatum

Actuele informatie is ook te vinden op de website van 3 Torens.

De Ron de Jong Groene Hart Cup

 

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.

Website Apps