Team 1

Eerste Team in de Groene Hart Cup

 

naamteamnrrsb
Bao, N. (Niek)18458967
Eijmeren, T. van (Tiamo)18422689
Kraima, T. (Taco)18659937
Leer, L.J. van der (Joas)18533085
Bruijn, S.A. de (Sil)18532007
Schelven, Q. van (Quinten)18659959

6 oktober bij Spijkenisse in de Boekenberg:

De eerste ronde waren zij ingedeeld in een zware poule en zat er wel meer in bij een aantal partijen, maar de zenuwen speelden parten.
De volgende keer zal dat zeker beter gaan.

Week 1 poule 2BBPMPWPSB
1.Klim-Op 37.557.06.50
2.CSV 17.039.02.50
3.RSR Ivoren Toren 16.539.02.50
4.Barendrecht/IJsselm. 13.0111.02.50

foto van Schaakvereniging IJsselmonde.

3 november in Gouda bij Messemaker 1847.

Week 2 poule 3BBPMP
1.Barendrecht/IJsselmonde 112.06
2.Messemaker 37.04
3.3-Torens 13.02
4.Charlois Europoort 12.00

 

24 november in Rotterdam bij RSR Ivoren Toren:

Week 3 poule 2B
BP MP
1.Klim-Op 29.06
2.RSR Ivoren Toren 17.04
3.Messemaker 15.02
4.Barendrecht/IJsselmonde 13.00

 

15 december in de Veenoord 15.

Het eerste team had de pech om direct tegen Spijkenisse 2 te moeten spelen. Want dit was het sterkste team in deze poule.
De zenuwen gierden door de kelen van de spelers, want de ene na de andere zekere winstpartij glipte door de vingers. Hierdoor werd het helaas 0-4 en was eigenlijk de avond al beslist, want de volgende 2 wedstrijden werden met 4-0 gewonnen.

Dat zal wat worden volgende keer met 3 teams in de derde klasse.

Week 4 poule 3BBPMP
1.Spijkenisse 211.06
2.Barendrecht/IJsselmonde 18.04
3.Messemaker 34.52
4.Charlois Europoort 10.50

 

Op 2 februari bij Botwinnik in Zoetermeer.

Poule 3B week 5 BP MPOR
1.Barendrecht/IJsselmonde 19.052.0 + 1.0 Promoveert
2.Messemaker 29.052.0 + 0.0
3.Op Eigen Wieken 23.52
4.Barendrecht/IJsselmonde 32.50Degradeert

 

Op 9 maart in Gouda bij Messemaker 1847

Teamklassement na ronde 3BPMP
1.Messemaker 17.54
2.Klim-Op 46.54
3.Op Eigen Wieken 16.03
4.Barendrecht/IJsselm. 14.01

 

Tot 6 april op de finaleavond bij 3-Torens in Poule 3:
Sint-Laurens College 
Voorhout 100
3055 ES  Rotterdam

 

Week 7 poule 4BPMP
1.Barendrecht/IJsselmonde 111.06
2.Op Eigen Wieken 26.04
3.Messemaker 25.52
4.CSV 11.50
Individueel klassement na ronde 21
PlaatsNaamTeamnrM/VScorePercRatingTPR
5.Bao, Niek11M14.0 / 2166.7574627
8.Naibov, Ramiz14M13.5 / 2067.5460472
9.Leer, Joas van der11M13.0 / 1872.2562557
12.Tasma, Douwe Dirk14M12.5 / 1869.4546413
15.Staal, Ryan14M12.5 / 2159.5667450
38.Singh, Vinay14M9.5 / 2047.5245186
39.Schelven, Quinten van11M9.0 / 1560.0422458
45.Bruijn, Sil de11M8.5 / 1556.7348332
80.Booij, Daan17M5.0 / 1241.7136
83.Weerheim, Daan17M4.5 / 1045.091
84.Algeriev, Dennie17M4.5 / 1530.0181
87.Vlot, Olivier17M4.0 / 666.7326
98.Eijmeren, Tiamo van11M3.5 / 938.9660569
104.Ruiter De, Maarten17M3.0 / 1030.015038
108.Griethuijsen, Fieke van14V2.5 / 641.7296109
115.Kraima, Taco11M2.0 / 633.3201290
116.Zheng, Diego17M2.0 / 1020.067
118.Nieveen, Johan17M2.0 / 1315.4-105

 

 

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.

Website Apps