Team 3

Derde Team in de Groene Hart Cup

naamteamnrrsb
Maarten de Ruiter38723715
Denie Algeriev38779122
Daan Booij38763084
Johan Nieveen38779133
Diego Zheng38762211
Daan Weerheim38763117
Aimee Molendijk38762732

6 oktober bij Spijkenisse in de Boekenberg.

Ook hier droop de spanning er van af. Voor de meesten was dit de eerste keer en zij wisten niet wat ze moesten verwachten. Dat was voor een deel ook bij de andere deelnemers en hierdoor lag alles heel dicht bij elkaar.

De eerste wedstrijd werd gewonnen met 2½-1½ tegen verzamelteam Groene Hart. De tweede wedstrijd werd ook met 2½-1½ gewonnen. De laatste wedstrijd werd verloren met 1-3.
Op basis van wedstrijdpunten zou je zeggen dat ze eerste zijn geworden, maar blijkbaar tellen de matchpunten.

Week 1 poule 3BBPMPWPSB
1.Op Eigen Wieken 26.539.05.50
2.Barendrecht/IJsselm. 36.048.05.00
3.Groene Hart 15.539.03.50
4.Charlois Europoort 15.0210.03.00

foto van Schaakvereniging IJsselmonde.

3 november in Gouda bij Messemaker 1847

Helaas als laatste geëindigd deze keer.

Week 2 poule 4BPMP
1.Messemaker 212.06
2.Spijkenisse 35.03
3.Groene Hart 15.02
4.Barendrecht/IJsselm. 32.01

 

24 november in Rotterdam bij RSR Ivoren Toren:

Dit is duidelijk ons leerteam, waarbij nog te snel gezet wordt en niet altijd nog even gekeken. Maar dat mag de pret niet drukken. Bij iedereen zit er progressie in en het moment waarop het beter gaat is niet ver weg. Johan ging als reserve mee en kon helaas niet invallen bij een ander team, doordat alle plekken bezet waren. Gelukkig was Daan bereid om de laatste ronde plaats te maken en kon hij nog een ronde meespelen.

15 December in de Veenoord 15

Een enerverende avond met onze 2 IJsselmonde teams in 1 poule of waren het nu 3 teams. In ieder geval werd het Groene Hart team geheel bezet door IJsselmonde spelers en mocht zich bijna team 4 noemen.

Het derde team bleef maar net achter het tweede team en promoveert ook naar de derde poule.
In deze poule hadden drie spelers 3 uit 3, namelijk Ryan Staal(team 2), Ramiz Naibov(team 2) en Daan Weerheim
Met 2,5 uit 3 volgden Douwe Dirk Tasma(team 2) en Olivier Vlot(team 4)
Met 2 uit 3 volgde Denie Algeriev

 

Week 4 poule 4BPMP
1.Barendrecht/IJsselmonde 29.56
2.Barendrecht/IJsselmonde 36.03
3.3-Torens 15.02
4.Groene Hart 13.51

 

Op 2 februari bij Botwinnik in Zoetermeer.

Poule 3B week 5 BP MPOR
1.Barendrecht/IJsselmonde 19.052.0 + 1.0 Promoveert
2.Messemaker 29.052.0 + 0.0
3.Op Eigen Wieken 23.52
4.Barendrecht/IJsselmonde 32.50Degradeert

 

Op 9 maart in Gouda bij Messemaker 1847, sorry in Hellevoetsluis bij De Pionier in poule 4. Oeps Peter de verkeerde kant op gestuurd en 5 kinderen die niet konden spelen.
Op 6 april zal ik dit goedmaken.

Tot 6 april op de finaleavond bij 3-Torens in poule 4:
Sint-Laurens College 
Voorhout 100
3055 ES  Rotterdam

 

Week 7 poule 6BPMPOR
1.Groene Hart 1 *9.05
2.Spijkenisse 35.03
3.Charlois Europoort 15.022.0
4.Barendrecht/IJsselmonde 35.021.0

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.

Website Apps