Team 1

Eerste Team in de Groene Hart Cup

 

naam teamnr rsb
Bao, N. (Niek) 1 8458967
Eijmeren, T. van (Tiamo) 1 8422689
Kraima, T. (Taco) 1 8659937
Leer, L.J. van der (Joas) 1 8533085
Bruijn, S.A. de (Sil) 1 8532007
Schelven, Q. van (Quinten) 1 8659959

6 oktober bij Spijkenisse in de Boekenberg:

De eerste ronde waren zij ingedeeld in een zware poule en zat er wel meer in bij een aantal partijen, maar de zenuwen speelden parten.
De volgende keer zal dat zeker beter gaan.

Week 1 poule 2B BP MP WP SB
1. Klim-Op 3 7.5 5 7.0 6.50
2. CSV 1 7.0 3 9.0 2.50
3. RSR Ivoren Toren 1 6.5 3 9.0 2.50
4. Barendrecht/IJsselm. 1 3.0 1 11.0 2.50

foto van Schaakvereniging IJsselmonde.

3 november in Gouda bij Messemaker 1847.

Week 2 poule 3B BP MP
1. Barendrecht/IJsselmonde 1 12.0 6
2. Messemaker 3 7.0 4
3. 3-Torens 1 3.0 2
4. Charlois Europoort 1 2.0 0

 

24 november in Rotterdam bij RSR Ivoren Toren:

Week 3 poule 2B
BP  MP
1. Klim-Op 2 9.0 6
2. RSR Ivoren Toren 1 7.0 4
3. Messemaker 1 5.0 2
4. Barendrecht/IJsselmonde 1 3.0 0

 

15 december in de Veenoord 15.

Het eerste team had de pech om direct tegen Spijkenisse 2 te moeten spelen. Want dit was het sterkste team in deze poule.
De zenuwen gierden door de kelen van de spelers, want de ene na de andere zekere winstpartij glipte door de vingers. Hierdoor werd het helaas 0-4 en was eigenlijk de avond al beslist, want de volgende 2 wedstrijden werden met 4-0 gewonnen.

Dat zal wat worden volgende keer met 3 teams in de derde klasse.

Week 4 poule 3B BP MP
1. Spijkenisse 2 11.0 6
2. Barendrecht/IJsselmonde 1 8.0 4
3. Messemaker 3 4.5 2
4. Charlois Europoort 1 0.5 0

 

Op 2 februari bij Botwinnik in Zoetermeer.

Poule 3B week 5  BP  MP OR
1. Barendrecht/IJsselmonde 1 9.0 5 2.0 + 1.0  Promoveert
2. Messemaker 2 9.0 5 2.0 + 0.0
3. Op Eigen Wieken 2 3.5 2
4. Barendrecht/IJsselmonde 3 2.5 0 Degradeert

 

Op 9 maart in Gouda bij Messemaker 1847

Teamklassement na ronde 3 BP MP
1. Messemaker 1 7.5 4
2. Klim-Op 4 6.5 4
3. Op Eigen Wieken 1 6.0 3
4. Barendrecht/IJsselm. 1 4.0 1

 

Tot 6 april op de finaleavond bij 3-Torens in Poule 3:
Sint-Laurens College 
Voorhout 100
3055 ES  Rotterdam

 

Week 7 poule 4 BP MP
1. Barendrecht/IJsselmonde 1 11.0 6
2. Op Eigen Wieken 2 6.0 4
3. Messemaker 2 5.5 2
4. CSV 1 1.5 0
Individueel klassement na ronde 21
Plaats Naam Teamnr M/V Score Perc Rating TPR
5. Bao, Niek 11 M 14.0 / 21 66.7 574 627
8. Naibov, Ramiz 14 M 13.5 / 20 67.5 460 472
9. Leer, Joas van der 11 M 13.0 / 18 72.2 562 557
12. Tasma, Douwe Dirk 14 M 12.5 / 18 69.4 546 413
15. Staal, Ryan 14 M 12.5 / 21 59.5 667 450
38. Singh, Vinay 14 M 9.5 / 20 47.5 245 186
39. Schelven, Quinten van 11 M 9.0 / 15 60.0 422 458
45. Bruijn, Sil de 11 M 8.5 / 15 56.7 348 332
80. Booij, Daan 17 M 5.0 / 12 41.7 136
83. Weerheim, Daan 17 M 4.5 / 10 45.0 91
84. Algeriev, Dennie 17 M 4.5 / 15 30.0 181
87. Vlot, Olivier 17 M 4.0 / 6 66.7 326
98. Eijmeren, Tiamo van 11 M 3.5 / 9 38.9 660 569
104. Ruiter De, Maarten 17 M 3.0 / 10 30.0 150 38
108. Griethuijsen, Fieke van 14 V 2.5 / 6 41.7 296 109
115. Kraima, Taco 11 M 2.0 / 6 33.3 201 290
116. Zheng, Diego 17 M 2.0 / 10 20.0 67
118. Nieveen, Johan 17 M 2.0 / 13 15.4 -105