Hall of Fame

De Hall of Fame bestaat uit alle bekers die uitgereikt worden na afloop van het seizoen.

Zoals u ziet ontbreken nog een aantal gegevens. Heeft u toevallig deze gegevens,
e-mail ze dan naar stanley.brabers@gmail.com.

 

Clubkampioen… JeugdClubkampioen Van.Goch.Beker(maxi) Snelschaakkampioen
2017 Steef Bergakker  Ryan Staal Iroy Ockeloen Stanley Brabers
2016 André Coenen Iroy Ockeloen André Coenen
2015 Steef Bergakker Steef Bergakker Steef Bergakker
2014 Steef Bergakker André Coenen André Coenen
2013 Steef Bergakker Jeroen Robyn André Coenen André Coenen
2012 Steef Bergakker Martijn Christiaanse Iroy Ockeloen Steef Bergakker
2011 Steef Bergakker David van Heusden Steef Bergakker André Coenen
2010 Han Pijpers David van Heusden David van Heusden Stanley Brabers
2009 René Verschoor Rutger Smit Steef Bergakker Steef Bergakker
2008 Steef Bergakker Rutger Smit Steef Bergakker Steef Bergakker
2007 Steef Bergakker Rutger Smit Jan Beij Stanley Brabers
2006 André Coenen Sheik Soegriemsingh André Coenen Steef Bergakker
2005 Steef Bergakker Sheik Soegriemsingh Steef Bergakker André Coenen
2004 Rinus Bongers Maan Dawoud Steef Bergakker Arjé Willemze
2003 André Coenen Arjé Willemze André Coenen
2002 André Coenen André Coenen André Coenen
2001 Harm Visser Smile Basic
2000 Sascha Ottenhof Sascha Ottenhof
1999 André Coenen Sascha Ottenhof
1998 Ronald Sparreboom André Coenen
1997 Sascha Ottenhof Jan Verbruggen
1996 Ronald Sparreboom André Coenen
1995 J.W. Bakker P. de Boer
1994 Rinus Bongers Rinus Bongers
1993 J.W. Bakker J.W. Bakker
1992 Rinus Bongers Ronald Sparreboom
1991 Rinus Bongers
1990 Rinus Bongers
1989 Rinus Bongers
1988 Rinus Bongers
1987 Rinus Bongers
1986 Rinus Bongers
1985 Kees Wessels Jr
1984 Kees Wessels Jr
1983 John Spierings
1982 B.G.J. Boog
1981 Kees Wessels Jr
1980 John Spierings
1979 John Spierings
1978 Daan Poldermans
1977 Kees Wessels Jr
1976 Herman Heyboer
1975 Rinus Bongers Gert Kint
1974 Kees Wessels Jr
1973 Kees Wessels Jr
1972 J. Alleyn
1971 Kees Wessels Jr
1970 Geen kampioen

 

De Blonk Trofee heette voor 2005 de laddercompetitie. De snelste stijger qua rating is pas in 2003 ingevoerd.
Ook hier ontbreken nog een aantal gegevens.

 

Blonk.Trofee. Snelste.stijger.Rating Van Goch Beker(Mini) 
2017 Kevin van Gils Meindert de Neef Rutger Smit
2016 Rinus Bongers Kevin van Gils Coen Dortmond
2015 Han Pijpers Herman Oomens Hans Kleinloog
2014 Steef Bergakker Kevin van Gils
2013 Stephan Korsman Cock Louwerens Kevin van Gils
2012 Hans Kleinloog David van Heusden Jeroen Robijn
2011 Ron Bijleveld David van Heusden André Coenen
2010 Stanley Brabers David van Heusden Han Pijpers
2009 Dennes Langeveld David van Heusden Stephan Korsman
2008 Uwe Brodersen Kevin van Gils Kevin van Gils
2007 Smile Basic Rutger Smit Han Pijpers
2006 Franklin Antes Ron Bijleveld Stephan Korsman
2005 Cock Louwerens Nikola Kojadin Nikola Kojadin
2004 Piotr Bouwmeester Maan Dawoud Hans Kleinloog
2003 Ron Bijleveld Hans Vastenhout Sr Hans Kleinloog
2002 Hans Kleinloog Stanley Brabers
2001 Uwe Brodersen Hans Kleinloog
2000 Ron Nederpelt Harm Visser
1999 Hans Kleinloog
1998  Henk Blonk
1997  Willem Groenheijde
1996  Ron Bijleveld
1995  Jan Verbruggen
1994  Willem Groenheijde
1993  Jan de Jong
1992  Cock Louwerens
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985 Ronald Sparreboom
1984 Marcel Kooijman
1983
1982
1981 Ben Boog
1980 Bram van Waardenberg
1979 Kees Wessels
1978 Gert Kint
1977 Herman Heyboer
1976 John Spierings
1975 John Spierings
1974
1973
1972
1971
1970

 

Vanaf 2015 wordt er als combi-vereniging met Barendrecht gespeeld er wordt dan de beste speler van IJsselmonde genomen.
Er kan er dan maar 1 het beste bondsresultaat van allen hebben en hier staat winnaar bij.

<

Beste bondsresultaat Team 1 Beste bondsresultaat Team 2 Beste bondsresultaat Team 3 Probleem-
stand
2017 André Coenen(B/IJ) Rinus Bongers(B/IJ) –
winnaar
2016 André Coenen(B/IJ) – winnaar Jean-Peter van Sprang(B/IJ) Han Pijpers(B/IJ)
2015 Steef Bergakker(B/IJ) Han Pijpers(B/IJ) –
winnaar
Stanley Brabers(B/IJ)
2014 Steef Bergakker
2013 Iroy Ockeloen
2012 Arjé Willemze David van Heusden(winnaar)
2011 Arjé Willemze Stanley Brabers
2010 Bart Ockeloen Rutger Smit
2009 Arjé Willemze Cock Louwerens Rinus Bongers en René Verschoor
2008 André Coenen Stanley Brabers Rinus Bongers
2007 Steef Bergakker Uwe Brodersen Rinus Bongers
2006 André Coenen Franklin Antes Maan Dawoud Rinus Bongers
2005 Rinus Bongers Sheik Soegriemsingh Arjé Willemze
2004 André Coenen Arjé Willemze
2003 Hans Vastenhout Sr
2002 Hans Vastenhout Sr
2001 Stanley Brabers
2000 Harm Visser/Sascha Ottenhof
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987 Hans Vastenhout Sr.
1986
1985 Rinus Bongers en Rocus van Opstal Jan Cornelis Heijboer Hans Vastenhout Sr
1984 Peter van Noort
1983
1982 John Spierings Peter van Noort
1981 Thomas Schepers
1980 Herman Heijboer Arjan Buter Meindert de Neef
1979 Kees Wessels Ben Boog Frans Nijssen en Bob Diertens Kees Wessels en Bram van Waardenberg
1978 Bart de Ruijter Han de Lange Geen probleemrubriek
1977 Kees Wessels J. Schuitema Bram van Waardenberg
1976 John Spierings Geert van Timmeren Wim van der Vlies
1975 Kees Wessels Dirk de Roover
1974
1973
1972
1971
1970

 

 

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.

Website Apps