Hall of Fame

De Hall of Fame bestaat uit alle bekers die uitgereikt worden na afloop van het seizoen.

Zoals u ziet ontbreken nog een aantal gegevens. Heeft u toevallig deze gegevens,
e-mail ze dan naar stanley.brabers@gmail.com.

 

Clubkampioen…JeugdClubkampioenVan.Goch.Beker(maxi)Snelschaakkampioen
2017Steef Bergakker Ryan StaalIroy OckeloenStanley Brabers
2016André CoenenIroy OckeloenAndré Coenen
2015Steef BergakkerSteef BergakkerSteef Bergakker
2014Steef BergakkerAndré CoenenAndré Coenen
2013Steef BergakkerJeroen RobynAndré CoenenAndré Coenen
2012Steef BergakkerMartijn ChristiaanseIroy OckeloenSteef Bergakker
2011Steef BergakkerDavid van HeusdenSteef BergakkerAndré Coenen
2010Han PijpersDavid van HeusdenDavid van HeusdenStanley Brabers
2009René VerschoorRutger SmitSteef BergakkerSteef Bergakker
2008Steef BergakkerRutger SmitSteef BergakkerSteef Bergakker
2007Steef BergakkerRutger SmitJan BeijStanley Brabers
2006André CoenenSheik SoegriemsinghAndré CoenenSteef Bergakker
2005Steef BergakkerSheik SoegriemsinghSteef BergakkerAndré Coenen
2004Rinus BongersMaan DawoudSteef BergakkerArjé Willemze
2003André CoenenArjé WillemzeAndré Coenen
2002André CoenenAndré CoenenAndré Coenen
2001Harm VisserSmile Basic
2000Sascha OttenhofSascha Ottenhof
1999André CoenenSascha Ottenhof
1998Ronald SparreboomAndré Coenen
1997Sascha OttenhofJan Verbruggen
1996Ronald SparreboomAndré Coenen
1995J.W. BakkerP. de Boer
1994Rinus BongersRinus Bongers
1993J.W. BakkerJ.W. Bakker
1992Rinus BongersRonald Sparreboom
1991Rinus Bongers
1990Rinus Bongers
1989Rinus Bongers
1988Rinus Bongers
1987Rinus Bongers
1986Rinus Bongers
1985Kees Wessels Jr
1984Kees Wessels Jr
1983John Spierings
1982B.G.J. Boog
1981Kees Wessels Jr
1980John Spierings
1979John Spierings
1978Daan Poldermans
1977Kees Wessels Jr
1976Herman Heyboer
1975Rinus BongersGert Kint
1974Kees Wessels Jr
1973Kees Wessels Jr
1972J. Alleyn
1971Kees Wessels Jr
1970Geen kampioen

 

De Blonk Trofee heette voor 2005 de laddercompetitie. De snelste stijger qua rating is pas in 2003 ingevoerd.
Ook hier ontbreken nog een aantal gegevens.

 

Blonk.Trofee.Snelste.stijger.RatingVan Goch Beker(Mini) 
2017Kevin van GilsMeindert de NeefRutger Smit
2016Rinus BongersKevin van GilsCoen Dortmond
2015Han PijpersHerman OomensHans Kleinloog
2014Steef BergakkerKevin van Gils
2013Stephan KorsmanCock LouwerensKevin van Gils
2012Hans KleinloogDavid van HeusdenJeroen Robijn
2011Ron BijleveldDavid van HeusdenAndré Coenen
2010Stanley BrabersDavid van HeusdenHan Pijpers
2009Dennes LangeveldDavid van HeusdenStephan Korsman
2008Uwe BrodersenKevin van GilsKevin van Gils
2007Smile BasicRutger SmitHan Pijpers
2006Franklin AntesRon BijleveldStephan Korsman
2005Cock LouwerensNikola KojadinNikola Kojadin
2004Piotr BouwmeesterMaan DawoudHans Kleinloog
2003Ron BijleveldHans Vastenhout SrHans Kleinloog
2002Hans KleinloogStanley Brabers
2001Uwe BrodersenHans Kleinloog
2000Ron NederpeltHarm Visser
1999Hans Kleinloog
1998 Henk Blonk
1997 Willem Groenheijde
1996 Ron Bijleveld
1995 Jan Verbruggen
1994 Willem Groenheijde
1993 Jan de Jong
1992 Cock Louwerens
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985Ronald Sparreboom
1984Marcel Kooijman
1983
1982
1981Ben Boog
1980Bram van Waardenberg
1979Kees Wessels
1978Gert Kint
1977Herman Heyboer
1976John Spierings
1975John Spierings
1974
1973
1972
1971
1970

 

Vanaf 2015 wordt er als combi-vereniging met Barendrecht gespeeld er wordt dan de beste speler van IJsselmonde genomen.
Er kan er dan maar 1 het beste bondsresultaat van allen hebben en hier staat winnaar bij.

<

Beste bondsresultaat Team 1Beste bondsresultaat Team 2Beste bondsresultaat Team 3Probleem-
stand
2017André Coenen(B/IJ)Rinus Bongers(B/IJ) –
winnaar
2016André Coenen(B/IJ) – winnaarJean-Peter van Sprang(B/IJ)Han Pijpers(B/IJ)
2015Steef Bergakker(B/IJ)Han Pijpers(B/IJ) –
winnaar
Stanley Brabers(B/IJ)
2014Steef Bergakker
2013Iroy Ockeloen
2012Arjé WillemzeDavid van Heusden(winnaar)
2011Arjé WillemzeStanley Brabers
2010Bart OckeloenRutger Smit
2009Arjé WillemzeCock LouwerensRinus Bongers en René Verschoor
2008André CoenenStanley BrabersRinus Bongers
2007Steef BergakkerUwe BrodersenRinus Bongers
2006André CoenenFranklin AntesMaan DawoudRinus Bongers
2005Rinus BongersSheik SoegriemsinghArjé Willemze
2004André CoenenArjé Willemze
2003Hans Vastenhout Sr
2002Hans Vastenhout Sr
2001Stanley Brabers
2000Harm Visser/Sascha Ottenhof
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987Hans Vastenhout Sr.
1986
1985Rinus Bongers en Rocus van OpstalJan Cornelis HeijboerHans Vastenhout Sr
1984Peter van Noort
1983
1982John SpieringsPeter van Noort
1981Thomas Schepers
1980Herman HeijboerArjan ButerMeindert de Neef
1979Kees WesselsBen BoogFrans Nijssen en Bob DiertensKees Wessels en Bram van Waardenberg
1978Bart de RuijterHan de LangeGeen probleemrubriek
1977Kees WesselsJ. SchuitemaBram van Waardenberg
1976John SpieringsGeert van TimmerenWim van der Vlies
1975Kees WesselsDirk de Roover
1974
1973
1972
1971
1970

 

 

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.

Website Apps