Hall of Fame

De Hall of Fame bestaat uit alle bekers die uitgereikt worden na afloop van het seizoen. Zoals u ziet ontbreken nog een aantal gegevens. Heeft u toevallig deze gegevens, email ze dan naar stanley.brabers@gmail.com

 ClubkampioenJeugdClubkampioenSnelschaakkampioen
2021/
2022
Steef BergakkerPaul Planken
2020/
2021
André Coenen/
Steef Bergakker
2019/
2020
André CoenenRamiz NaibovSteef Bergakker
2018/
2019
Steef BergakkerOlivier VlotSteef Bergakker
2017/
2018
Steef BergakkerRyan StaalStanley Brabers
2016/
2017
André CoenenAndré Coenen
2015/
2016
Steef BergakkerSteef Bergakker
2014/
2015
Steef BergakkerAndré Coenen
2013/
2014
Steef BergakkerJeroen RobynAndré Coenen
2012/
2013
Steef BergakkerMartijn ChristiaanseSteef Bergakker
2011/
2012
Steef BergakkerDavid van HeusdenAndré Coenen
2010/
2011
Han PijpersDavid van HeusdenStanley Brabers
2009/
2010
René VerschoorRutger SmitSteef Bergakker
2008/
2009
Steef BergakkerRutger SmitSteef Bergakker
2007/
2008
Steef BergakkerRutger SmitStanley Brabers
2006/
2007
André CoenenSheik SoegriemsinghSteef Bergakker
2005/
2006
Steef BergakkerSheik SoegriemsinghAndré Coenen
2004/
2005
Rinus BongersMaan DawoudArjé Willemze
2003/
2004
André CoenenAndré Coenen
2002/
2003
André CoenenAndré Coenen
2001/
2002
Harm Visser
2000/
2001
Sascha Ottenhof
1999André Coenen
1998Ronald Sparreboom
1997Sascha Ottenhof
1996Ronald Sparreboom
1995J.W. Bakker
1994Rinus Bongers
1993J.W. Bakker
1992Rinus Bongers
1991Rinus Bongers
1990Rinus Bongers
1989Rinus Bongers
1988Rinus Bongers
1987Rinus Bongers
1986Rinus Bongers
1985Kees Wessels Jr
1984Kees Wessels Jr
1983John Spierings
1982B.G.J. Boog
1981Kees Wessels Jr
1980John Spierings
1979John Spierings
1978Daan Poldermans
1977Kees Wessels Jr
1976Herman Heyboer
1975Rinus BongersGert Kint
1974Kees Wessels Jr
1973Kees Wessels Jr
1972J. Alleyn
1971Kees Wessels Jr
1970Geen kampioen

Van Goch beker, Blonk trofee en snelste stijger. De Blonk trofee heette voor 2005 de laddercompetitie. De snelste stijger qua rating is pas in 2003 ingevoerd. Ook hier ontbreken nog een aantal gegevens.

 Van Goch beker (maxi)Van Goch beker (mini) Blonk trofee (ladder)Snelste stijger rating
2021/
2022
Cock Louwerens
2020/
2021
2019/
2020
Iroy OckeloenRinus BongersStanley BrabersJamiro Soekhoe
2018/
2019
Steef BergakkerStanley BrabersAndré CoenenKevin van Gils
2017/
2018
Iroy OckeloenRutger SmitKevin van GilsMeindert de Neef
2016/
2017
Iroy OckeloenCoen DortmondRinus BongersKevin van Gils
2015/
2016
Steef BergakkerHans KleinloogHan PijpersHerman Oomens
2014/
2015
André CoenenKevin van GilsSteef Bergakker-
2013/
2014
André CoenenKevin van GilsStephan KorsmanCock Louwerens
2012/
2013
Iroy OckeloenJeroen RobijnHans KleinloogDavid van Heusden
2011/
2012
Steef BergakkerAndré CoenenRon BijleveldDavid van Heusden
2010/
2011
David van HeusdenHan PijpersStanley BrabersDavid van Heusden
2009/
2010
Steef BergakkerStephan KorsmanDennes LangeveldDavid van Heusden
2008/
2009
Steef BergakkerKevin van GilsUwe BrodersenKevin van Gils
2007/
2008
Jan BeijHan PijpersSmile BasicRutger Smit
2006/
2007
André CoenenStephan KorsmanFranklin AntesRon Bijleveld
2005/
2006
Steef BergakkerNikola KojadinCock LouwerensNikola Kojadin
2004/
2005
Steef BergakkerHans KleinloogPiotr BouwmeesterMaan Dawoud
2003/
2004
Arjé WillemzeHans KleinloogRon BijleveldHans Vastenhout Sr
2002/
2003
André CoenenStanley BrabersHans Kleinloog-
2001/
2002
Smile BasicHans KleinloogUwe Brodersen-
2000/
2001
Sascha OttenhofHarm VisserRon Nederpelt-
1999Sascha OttenhofHans Kleinloog-
1998André Coenen Henk Blonk-
1997Jan Verbruggen Willem Groenheijde-
1996André Coenen Ron Bijleveld
1995P. de Boer Jan Verbruggen
1994Rinus Bongers Willem Groenheijde
1993J.W. Bakker Jan de Jong
1992Ronald Sparreboom Cock Louwerens
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985Ronald Sparreboom
1984Marcel Kooijman
1983
1982
1981Ben Boog
1980Bram van Waardenberg
1979Kees Wessels
1978Gert Kint
1977Herman Heyboer
1976John Spierings
1975John Spierings
1974
1973
1972
1971
1970

Vanaf 2015 wordt er als combi-vereniging met Barendrecht gespeeld. De IJsselmondespeler met het beste bondsresultaat wordt hier als winnaar vermeld.

 Beste bondsresultaat Team 1Beste bondsresultaat Team 2Beste bondsresultaat Team 3Beste bondsresultaat Team 4
2019Iroy Ockeloen(B/IJ)André Coenen(B/IJ)Han Pijpers(B/IJ)Meindert de Neef(B/IJ) - Winnaar
2018Iroy Ockeloen(B/IJ) WinnaarRinus Bongers(B/IJ)Stanley Brabers(B/IJ)Bert Broerse(B/IJ)
2017André Coenen(B/IJ)Rinus Bongers(B/IJ) - Winnaar-
2016André Coenen(B/IJ) - winnaarJean-Peter van Sprang(B/IJ)Han Pijpers(B/IJ)-
2015Steef Bergakker(B/IJ)Han Pijpers(B/IJ) - WinnaarStanley Brabers(B/IJ)-
2014Steef Bergakker---
2013Iroy Ockeloen---
2012Arjé WillemzeDavid van Heusden(winnaar)--
2011Arjé WillemzeStanley Brabers--
2010Bart OckeloenRutger Smit--
2009Arjé WillemzeCock Louwerens-
2008André CoenenStanley Brabers-
2007Steef BergakkerUwe Brodersen
2006André CoenenFranklin Antes
2005Rinus BongersSheik Soegriemsingh-
2004André Coenen--
2003Hans Vastenhout Sr---
2002Hans Vastenhout Sr---
2001Stanley Brabers---
2000Harm Visser/Sascha Ottenhof---
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985Rinus Bongers en Rocus van OpstalJan Cornelis HeijboerHans Vastenhout Sr
1984
1983
1982John SpieringsPeter van Noort
1981
1980Herman HeijboerArjan Buter
1979Kees WesselsBen BoogFrans Nijssen en Bob Diertens
1978Bart de RuijterHan de Lange
1977Kees WesselsJ. Schuitema
1976John SpieringsGeert van Timmeren
1975Kees WesselsDirk de Roover
1974
1973
1972
1971
1970
 Probleemstand
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009Rinus Bongers en René Verschoor
2008Rinus Bongers
2007Rinus Bongers
2006Rinus Bongers
2005Arjé Willemze
2004Arjé Willemze
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987Hans Vastenhout Sr.
1986
1985
1984Peter van Noort
1983
1982
1981Thomas Schepers
1980Meindert de Neef
1979Kees Wessels en Bram van Waardenberg
1978
1977Bram van Waardenberg
1976Wim van der Vlies
1975
1974
1973
1972
1971
1970

De site voor Groot IJsselmonde om lokale schaakinformatie op te halen.